حمایت سازمان مدیریت صنعتی از استقرار کسب‌وکارهای دانش بنیان مولد جهش تولید

 به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی؛ وی افزود: تغییرات سریع تکنولوژی و محیطی موجب تغییرات گسترده در مدل های کسب و کار بنگاه های اقتصادی گردیده و موج فزاینده‌ای از نوآوری، پویایی و همگامی با تحولات دیجیتال را ایجاد نموده است و ثمره آن رشد سریع ظهور شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها در کشور  می باشد. یکی از دغدغه های همیشگی این کسب و کارهای نوپا، کمبود سرمایه اولیه برای استقرار شرکت در محیطی با زیرساخت های مناسب بوده است. امروزه صاحبان کسب و کارهای اقتصادی در جستجوی فضای کاری استاندارد و انعطاف پذیر با حداقل هزینه و حداکثر امکانات و تجهیزات می باشند.

وی افزود: با توجه به سیاست های حمایتی دولت از جهش تولید در کشور خصوصا در وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان مدیریت صنعتی در راستای رسالت های توسعه مدیریت، تقویت و حمایت از کارآفرینی و رونق تولید، نسبت به در اختیار قرار دادن فضاهای کاری به بنگاه های کسب و کاردانش بنیان مولد جهش تولید در ساختمان شماره 2 خود اقدام می نماید.

مدیر همایش ها و بهره برداری از فضای سازمان مدیریت صنعتی عنوان کرد: کلیه استارت آپ ها، شرکت های دانش بنیان، مراکز علمی و پژوهشی، شرکت های فعال در زمینه فناوری اطلاعات، شرکت های فعال در زمینه مولفه های انقلاب صنعتی چهارم و تحول دیجیتال، شرکت های فعال در پیاده سازی IOT در صنایع، انجمن ها و تشکلهای حرفه ای و سایر شرکت ها می توانند علاوه بر استقرار دفتر کسب و کار خود در فضاهای کاری ساختمان شماره 2 با امکانات و تجهیزات اداری کامل، از مزایای حضور در سازمان مدیریت صنعتی با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در صنعت در زمینه توسعه مدیریت و قرارگیری در محیط فعالیت سایرکسب و کارها ی دانش بنیان بهره مند شده و محیطی هوشمندانه، پویا و همگام با آخرین دستاوردهای مدیریتی را  برای موفقیت در کسب و کار خود را انتخاب نمایند.

وی ادامه داد: لازم است کلیه شرکت های دانش بنیان متقاضی برخورداری از این حمایت، درخواست خودرا تا تاریخ99/05/25 به نمابر دبیرخانه به شماره 88604343ارسال نموده و جهت هرگونه اطلاعات بیشتر وبازدید از فضاهای کاری با شماره تلفن 88054952 تماس ویا از سایت http://www.imicc.ir  بازدید فرمایند.

دوشنبه 13 مرداد ماه 1399
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز است.