سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌کند:
نخستین کنفرانس بین‌المللی راهبری شرکتی

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، در این همایش که با موضوع «جایگاه هیات مدیره در توسعه کسب‌و‌کار» و به شکل آنلاین و حضوری برگزار می‌شود؛ سخنرانان بین‌المللی، صاحبنظران داخلی و اساتید این حوزه، جدیدترین دستاوردهای علمی و پژوهشی خود را به اشتراک می‌گذارند.

«راهبری شرکتی و بهبود فضای کسب‌و‌کار»، «راهبری شرکتی و رشد تولید ناخالص داخلی»، «مقایسه تطبیقی راهبری شرکتی در بخش خصوصی، شرکت‌های دولتی و شرکت های وابسته به نهادهای غیردولتی عمومی»، «تجارب موفق ارتقاء راهبری شرکتی در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه» از جمله موضوعات محوری این کنفرانس هستند.

از دیگر موضوعات این کنفرانس می‌توان به «نقش بورس اوراق بهادار در ارتقاء نظام راهبری شرکتی در بنگاه‌های پذیرفته شده»، «اخلاق حرفه‌ای و تاثیر آن در پیشگیری از بروز فساد در بنگاه‌ها» و «نقش حسابرسی مستقل و حسابرسان داخلی در راهبری شرکتی» اشاره کرد.

علاقمندان می‌توانند برای شرکت در این کنفرانس و کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه به شماره تلفن: ۸۸۶۰۴۲۲۲ (داخلی‌های 3142-3016-3151-3172-3176) خط مستقیم: 88604315 و یا شماره همراه 09125838895 تماس بگیرند یا از طریق وب‌سایت gov-conf.imi.ir ثبت‌نام نمایند.

سه شنبه 2 شهریور ماه 1400
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز است.