Daneshenaft logo
دوشنبه 28 مرداد ماه 1398 | ثبت نام | ورود | کاربر مهمان 
Print Send to Friends
یکشنبه 23 تیر ماه 1398 | کد مطلب : 23195
معاون مدیریت امور مالی شرکت ملی حفاری ایران:
سامانه جامع دستمزد و مزایای کارکنان ارکان ثالث شرکت راه‌اندازی شد


معاون مدیریت امور مالی شرکت ملی حفاری ایران از راه‌اندازی رسمی سامانه جامع دستمزد و مزایای کارکنان ارکان ثالث (HRM) این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، سید امیر موسوی فخر در توضیح بیشتر در این باره گفت: این سیستم با همکاری مشترک مدیریت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات، منابع انسانی و مالی شرکت طراحی، برنامه‌ریزی و شکل گرفت و از بهمن‌ماه گذشته به طور آزمایشی کار خود را آغاز کرد.

وی با اشاره به اینکه سامانه پیش گفته از خردادماه امسال به طور رسمی عملیاتی و پاسخگوی ذینفعان است، افزود: با توجه به تنوع استخدامی و مشاغل در شرکت و تاکید مدیرعامل در زمینه ایجاد سامانه‌ای منسجم، این امر در دستور کار قرار گرفت و اجرایی شد.

موسوی فخر گفت: از مزیت‌های راه‌اندازی این سیستم برای کارکنان، محاسبه و پرداخت بیمه و مالیات طبق برنامه ریزی و به صورت سیستمی، انجام پرداختی‌ها منطبق بر قرارداد است.

معاون مدیریت امور مالی شرکت ملی حفاری ایران همچنین در پیوند با این مطلب گفت: از دیگر مزیت ها می توان به ثبت سوابق به طور مدون و جامع، محاسبه افزایش عمومی سالیانه ، پرداخت پاداش، نفت کارت و سایر مطالبات پس از تامین اعتبار اشاره داشت.

 وی گفت: در سامانه  HRM  بیمه و مالیات، پرداختی‌های تامین اجتماعی بر اساس سمت‌ها و احکام پرسنل بارگذاری و این مزیت در دوران اشتغال و در مراحل بازنشستگی برای کارکنان بسیار با اهمیت است.

موسوی فخر افزود: در این راستا مزایا و پرداختی های ذینفعان منطبق بر قرارداد و سمت آنان محاسبه و قابل اعمال سلیقه نیست و ضمن اینکه لیست پرداختی ها قابل دسترس خواهد بود و افزایش سالانه در زمان قانونی اعمال می شود..

معاون مدیریت امور مالی شرکت ملی حفاری ایران مزیت‌های کاربست این سامانه برای شرکت را نیز مهم ارزیابی و گفت: این سستم در عمل یک بانک اطلاعات جامع برای کارکنان محسوب و موجب آسان سازی برنامه‌ریزی‌ها، هماهنگی‌ها و کنترل می‌گردد.

وی ادامه داد: مستندات این سامانه در سایر برنامه‌های کاربردی شرکت قابل استفاده و استخدام و انتصاب‌ها براساس ساختار تدوین شده و در چارچوب نیازهای سازمان مصوب  صورت می‌پذیرد ضمن اینکه نظارت مالی بر پرداخت‌ها را تسهیل می‌کند.

موسوی‌فخر با این توضیح که شرکت ملی نفت ایران نیز مدتی است که در صدد ایجاد چنین سیستمی است، گفت: با توجه به ویژگی‌های سامانه جامع دستمزد و مزایای کارکنان ارکان ثالث در ملی حفاری از جمله یکپارچگی، همه جانبه بودن و سایر مزایای منحصربفرد آن، مقرر شد کاربرد این سیستم به عنوان یک راهکار عملیاتی به شرکت ملی نفت ایران پیشنهاد شود.

آخرین مطالب نفتی در کانال رسمی نشریه دانش نفت در تلگرام
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
متن نظر *
متن کنترلی را وارد کنيد *

در اين بخش نظری ثبت نشده است.
اخبار ويژه
سیزدهمین همایش بین‌المللی صنعت پتروشیمی ایران که امروز و فردا با حضور ٣٨٥ شرکت داخلی و ٧٦ شرکت خارجی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود، ٦ نشست تخصصی و یک نمایشگاه جانبی هم خواهد داشت.
در گرمای کشنده دریای کارائیب کارگرانی در لباس غواصی با دستان خود مشغول پاک کردن نفت خام از بدنه کاسپین گالاکسی هستند؛ نفتکشی که آنقدر کثیف است که اجازه ورود به آبهای بین المللی را ندارد.

يادداشت روز
افزایش ضریب بازیافت، بزرگترین چالش فناوری صنعت نفت ایران است؛ این سخن بارها از زبان مدیران قدیم و جدید صنعت نفت بر زبان رانده شده است اما این چالش بزرگ هیچگاه مرتفع نگردیده است.
محسن حائری‌نژاد، رئیس تحقیق و توسعه شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت (OICO)/ صنعت نفت ایران یکی از مهمترین ذخایره دارنده همزمان نفت و گاز در دنیاست و از طرفی در دهه‌های آینده سوخت‌های متعارف و به طور مشخص نفت و گاز نقش اصلی را در تأمین انرژی جهان بازی می کنند.
با تصویب ورود شرکت ملی گاز ایران به حوزه بالادست صنعت نفت در اساسنامه این شرکت، راه برای ایجاد زنجیره ارزش گاز هموارتر می‌شود.

يادداشت
هوشنگ فضلی، کارشناس ارشد مسئولیت اجتماعی حوزه مشاور اجتماعی وزیر نفت/ به‌طور معمول زمانی که سخن از مفهوم شرکت و به‌ویژه شرکت خصوصی پیش می‌آید، پیش‌فرض ذهنی افراد به دغدغه‌های اقتصادی و سوددهی معطوف می‌شود. از اساس این ذهنیت درست است، زیرا ماهیت وجودی یک شرکت بر مقوله کسب‌وکار معطوف به سودآوری است.
محمد امین راد/ ۲ خرداد ۱۳۹۸ - کاردار آمریکا در بغداد اخبار مربوط به معافیت عراق از تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران در زمینه واردات برق و گاز را تایید کرد.
بررسی طرح‌های پالایشی کشور نشان می‌دهد که تنها روش مدنظر برای تامین مالی این قبیل از پروژه‌ها، استفاده از فاینانس خارجی بوده است در حالی که نقدینگی کشور به حدود 2000 هزار میلیارد تومان رسیده و برای ساخت سالانه یک پالایشگاه 250 هزار بشکه‌ای، جذب 3 درصد از این نقدینگی برای راه اندازی پالایشگاه‌های کشور کافی است.
نام اقتصاد مقاومتی که به میان می‌آید، باید صنعت پتروشیمی ایران را از پیشگامان این راه دانست که با حرکت در این مسیر کارنامه‌ای موفق ثبت کرده است. گواه این موضوع طرح‌های مختلف پتروشیمی است که در سال های اخیر افتتاح شده و نتیجه آن با رشد و تنوع تولید و همچنین صادرات برای اقتصاد کشور همراه بوده است.
حسن ضیا کاشانی، مدیرعامل اسبق شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران/ اکنون تنها ابزاری که برای کنترل مصرف سوخت در اختیار ما قرار دارد، استفاده از کارت هوشمند سوخت است.
گفتمان
با توجه به رشد مصرف، تولید متانول ایران تا چهار سال آینده به بیش از ۲۵ میلیون تن خواهد رسید که چین و آمریکا هم بیشتر از این میزان تولید خواهند کرد، اما به همان میزان که تولید افزایش می‌یابد، رشد مصرف هم بالا خواهد رفت.
من فضا را باز نمی‌کنم که یکسری بیایند دوباره بابک زنجانی درست کنند. حتما چنین اجازه‌ای نمی‌دهم، بارها گفته‌ام تا زمانی که این امانت دست من است با همه وجود تلاش می‌کنم که از این امانت مردم حفاظت کنم حتی به قیمت جانم که هیچ، به قیمت آبرویم هم ان‌شاءالله نمی‌گذارم از پول ملت ببرند. نمی‌گذارم از این پول ببرند و من بمانم.
مهندس مهدی حاجی حسین‌زاده، مدیرعامل شرکت پتروایران کیش در گفتگو با دانش نفت، آخرین فعالیت‌ها و دستاوردهای شرکت پتروایران کیش را در زمینه‌های مختلف کاری تشریح کرد. آنچه در پی می آید مشروح این گفتگوست که از نظر خوانندگان گرامی می گذرد.
مهندس حسین تولا، مدیریت برنامه‌ریزی طرح‌ها و توسعه تجاری شرکت توسعه پتروایران را بر عهده دارد.
عصام‌الدین فیروزبخت، مدیرفاوای شركت توسعه پتروایران، دارای 23 سال سابقه فعالیت تخصصی در زمینه توسعه راهكارهای فناوری اطلاعات و ارتباطات در صنعت نفت است.

صفحه نخست

|

اخبار نفت

|

گفتمان

|

مقالات

|

ياداشت روز

|

يادداشت اول

|

مزايده و مناقصه

|

گالري تصاوير

|

درج آگهي

|

سايتهاي مرتبط

|

آرشيو PDF

|

درباره ما

|

تماس با ما

© Copyright 2011 daneshenaft.ir All Rights Reserved. Powered by : HomaNic.com | Developed by :