مدیرعامل شرکت پتروساحل افق کیش (پسوک):
همکاری و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در دستور کار است

 

مهندس نیما باقرسایی، مدیرعامل شرکت پترو ساحل افق کیش (پسوک) در گفتگو با دانش نفت گفت: توسعه منطقی فضای کسب و کار در راستای دستیابی به آینده شغلی ایمن و پایا همراه با احیاء نقش سازنده گروه توسعه پتروایران در زنجیره صنعت نفت و گاز کشور از جمله سیاست‌های اجرایی مدیریت محترم عامل گروه توسعه پتروایران جناب آقای مهندس سپهری است.

مدیرعامل شرکت پترو ساحل افق کیش (پسوک) در ادامه افزود: در این راستا شرکت پتروساحل افق کیش، بعنوان یکی از بازوهای مهم و موثر در اجرایی این خط مشی کاری در حوزه های مهندسی و اجرای پروژه‌ها در دو بخش سطح‌الارض و تحت‌الارض است.

وی تصریح کرد: ارائه خدمات طراحی، خرید و اجرای پروژه‌ها با کیفیت مطلوب، در زمان مقرر، با کمترین هزینه و بدون آسیب به محیط زیست مهمترین ماموریت شرکت می‌باشد. بنابراین تبدیل شدن به یکی از بهترین شرکت‌های طرح و ساخت ایرانی در حوزه نفت، گاز و صنایع پتروشیمی بعنوان چشم‌انداز شرکت ترسیم شده است.

مهندس نیما باقر‌سایی در ادامه تاکید کرد: شرکت پتروساحل افق کیش ضمن اخذ رتبه‌های مرتبط سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور حضوری فعال در مناقصات کارفرمایان داشته و در این راستا در حال حاضر در دو پروژه اجرای بخش سطح‌الارض توسعه میدان نفتی کبود در قالب قرارداد EPC و همچنین مطالعات جامع میادین سروستان و سعادت‌آباد فعال است.

وی در ادامه گفت: پروژه کبود شامل ساخت خطوط لوله جریانی، تسهیلات سرچاهی و توسعه چند راهه و مرکز جمع‌آوری کبود است. محل انجام پروژه در 27 کیلومتری روستای پام علم واقع در حد فاصل استان‌های خوزستان و لرستان است. کارفرمای پروژه شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس (PEDEX) بوده که به نیابت از شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب (کارفرمای اصلی)در حال اجرای پروژه توسعه میدان نفتی کبود می باشد. وی با اشاره به پروژه‌های دیگر شرکت گفت: دیگر پروژه در دست اجرای این شرکت، پروژه مطالعات جامع میادین سروستان و سعادت‌آباد و کارفرمای این پروژه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است.

مهندس نیما باقرسایی در بخش دیگری از این گفتگو بیان داشت: در راستای منویات مقام معظم رهبری و مقام عالی وزارت نفت در سال جهش تولید و بمنظور حمایت از تولیدات و صنایع داخلی، شرکت پترو‌ساحل افق کیش اقدام به توسعه سبد خدمات قابل ارائه خود در قالب همکاری و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان نموده است. در این حوزه ضمن انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با شرکت دانش‌بنیان ناموران قرن پانزدهم که در حوزه تنش‌زدایی و افزایش عمر قطعات با استفاده از تکنولوژی لیزر و التراسونیک فعال است، سرویس‌های قابل ارائه را به کارفرمایان اصلی معرفی نموده و با توجه به توانمندیهای علمی و تکنولوژی بالای ارایه شده گام موثر دیگری در جهت حضور حداکثری در بازار مرتبط برداشته شده است.

وی در ادامه افزود: با عنایت به حمایت‌های همه جانبه مدیریت محترم گروه توسعه پتروایران در راستای رشد و بالندگی شرکت پتروساحل افق کیش و بمنظور ایجاد ارزش افزوده درون سازمانی و امکان ارتقای رتبه سازمان برنامه و بودجه شرکت، استفاده حداکثری از توانمندی این مجموعه در دستور کار قرار گرفته است. اهتمام و ساختار چابک این مجموعه در اجرای ماموریت‌های مطروحه در تسریع انجام پروژه ها با کیفیت مطلوب و در زمان مقرر مطمئناً یاریگر شرکت توسعه پتروایران خواهد بود.

مدیرعامل شرکت پترو ساحل افق کیش (پسوک) در پایان تصریح کرد: تیم مدیریت این مجموعه باور دارد که امکان فعالیت و سودآوری برای شرکت‌هایی در سایز متوسط و کوچک اما تخصصی همانند پتروساحل افق کیش، همواره وجود داشته و دارد. امید است با تلاش‌های بی‌شائبه همکاران محترم در این شرکت، همراهی سایر بخش‌های موثر و رهنمودها و حمایت‌های مستمر مدیرعامل محترم جناب آقای مهندس سپهری مسیر پیشرفت و حضوری پررنگ و اثر‌بخش در راستای اهداف گروه توسعه پتروایران و همچنین اخذ پروژه‌های بیشتر در آینده نزدیک محقق گردد.

شنبه 4 بهمن ماه 1399
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز است.